Strona główna / Gwarancja i serwis

Gwarancja i serwis

AKCJA SERWISOWA

W związku ze zmianą norm europejskich (2006/42/WE) z 2010r. zawiadamiamy o akcji serwisowej polegającej na konieczności wymiany przez firmy handlowe śrub pokrywy zabezpieczjącej brzeszczot w przecinarkach taśmowych EBS 181 oraz osłony taśmy w szlifierkach HV 80 OSZI na zgodne z w.w. normą.


GWARANCJA

Jesteśmy pewni jakości sprzedawanych przez nas produktów. Każda obrabiarka posiada Certyfikat jakości CE, oraz spełnia wszelkie normy i wymogi dyrektyw UE i polskich przepisów. Zgodnie z prawem na cały nasz asortyment udzielamy 12 lub 24 miesięcznej gwarancji (szczegóły określa regulamin). Jest to bardzo ważne w dobie powstających firm, które sprzedają maszyny z dalekiego wschodu o niepewnej jakości, bez żadnych deklaracji.

SERWIS

Prowadzimy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Nie zapominamy o naszych klientach i kontakt z nimi nie kończy się po zainkasowaniu należności za maszynę. Praktyką naszej firmy jest kontaktowanie się z klientami by dowiedzieć się czy wszystko jest wporządku i czy są nadal tak zadowoleni jak w pierwszych dniach używania sprzętu. W ten sposób utwierdzamy się w tym, iż firma PWA BERNARDO, której jesteśmy przedstawicielem, po 30 latach doświadczenia na światowych rynkach, produkuje maszyny profesjonalnej jakości.

Jeśli już występuje jakieś uszkodzenie, automatyk lub mechanik dzwoni do klienta by telefonicznie ustalić co mogło się stać i zdecydować co dalej będzie się działo z daną maszyną. Jest wiele wariantów, serwisant może przyjechać do klienta, maszyna może przyjechać na serwis lub potrzebna część może zostać dostarczona bezpośrednio do klienta. Posiadamy bogaty magazyn części zamiennych, w momencie gdy nie posiadamy danej części na miejscu, zostaje ona sprowadzona z magazynu centralnego w Austrii nawet w 48 godzin. Jesteśmy w pełni świadomi, że maszyny naszych klientów są od tego by pracowały a nie stały uszkodzone.

 

Otwarcie możemy stwierdzić, że nasi pracownicy w dziale gwarancji i serwisu mają bardzo mało pracy

Jeśli jednak mają Państwo jakiś problem z maszyną prosimy o skorzystanie z poniższych opcji:

 

 

 Jeden z pracowników działu serwisu odezwie się do Państwa w najszybszym możliwym czasie.

HAFEN
ul. Artyleryjska 11
08-110 Siedlce


tel/fax: 25 644 08 22
kom.: 692 101 112
kom.: 505 105 586
kom.: 605 607 530


e-mail: biuro@hafen.pl

  • Wyjątkowo atrakcyjne ceny
  • Możliwe raty lub leasing
  • Sprzedaż na terenie całej PL
  • Własne magazyny z maszynami
  • Ekspresowa dostawa
  • 2 lata gwarancji

do góry strony | mapa strony | regulamin

© 2011 Hafen, projektowanie stron www: cyberstudio, cms: abeon.cms